Тraverse-Team. Плани на перше півріччя 2017.

Доброго дня, друзі!

Раді Вас всіх бачити на нашому ресурсі після тривалої перерви.

В першу чергу хочемо всіх поздоровити з міжнародним днем друзів! Бажаємо всім здатності вміти цінувати та берегти дружбу існуючу та, звісно, знаходити друзів нових!

По-друге, хочемо нагадати про можливість реалізувати бажання взяти участь в зимових зборах в Високих Татрах! Доки зима в Татрах тримається – можна проводити збори та тренінги, заняття сніжні та льодові. Та й маршрути зберігають свій комбінований характер.

Далі, хочемо нагадати, що в силі пропозиція в період з 29.04 по 15.05 –

всім суб’єктам ФАіСУ, всім клубам, секціям, спільнотам, командам, окремим інструкторам та учасникам, досвідченим та початківцям! Запрошуємо на всеукраїнські альпіністські навчально-тренувальні збори в Високих Татрах! В даний період можлива участь коротшої тривалості та з зсувом в рамках дат.

Не забувайте про переваги централізованих зборів – можливість заощаджувати гроші, час та нервові клітини, які, як відомо, не відновлюються :) та, звісно, про координацію сходжень за високої щільності горосходжувачів в районі та взаємопдтримку!

Як завжди, пропонується:

  • проживання в Старій Лісній та Татранській Ломниці. Вартість від 7,5 євро за добу з людини
  • централізований трансфер “Ужгород-База-Ужгород” – від 30 євро з людини (можливо й дешевше при перевезенні лайнером). Можливо замовити також і індивідуальне авто
  • цетралізоване оформлення віз (вартість залежить від типу візи)
  • централізоване оформлення страховки (вартість залежить від типу та тривалості)
  • прокат спорядження під час проведення зборів

Як завжди – суб’єкти ФАіСУ, клуби, секції та відділення можуть брати участь з власними інструкторами, а також можна робити заявки на інструкторів, якщо їх не вистачає!

Як завжди, запрошуємо також всіх разом з нами, хто бажає просто покататися чи погуляти!

Чекаємо на Ваші відгуки, питання та пропозиції. Хапайте зиму за хвіст!!!

Також нагадаємо, що збираються відгуки щодо бажання взяти участь у зборах в Східних Альпах (весною) та Фанських горах (влітку) – дати обговрюються, поки ще є можливість коригувати терміни під побажання та можливості бажаючих.

З повагою,

і.г. “Traverse-Team”

  • Bohdan

    Доброго дня, хотів би взяти участь у зборах, написав на електронку, чекаю відповіді!

Close Menu