Альпзбори “Фани, літо 2012”. Оновлення.

Шановні друзі!

Як і планувалося, традиційний учбово-тренувальний збір альпіністів Севастопольської ФАіС у липні 2012 році має відбутися у  Фанах . Район  сходжень – Кулікалонські та Алаудинські озера, є  класичним альпіністським районом Фан. Тут є маршрути будь якої складності (від 1-Б до 6-А), тому до участі у зборі запрошуються альпіністи будь якої кваліфікації. Погода у Фанських горах влітку, як правило, значно стабільніша ніж на Кавказі, що може сприяти ефективному втіленню горосходжувальних планів. З радістю розглянемо заявки на участь і від інструкторів!

Збір буде приймати альпбаза «Артуч». План збору передбачає – заняття (відповідно до етапу підготовки), тренувальне сходження, залікові сходження, а також відпочинок та рибальство на озерах. Кому цікаво – на шляху до дому можна познайомитись з унікальними пам’ятниками старовинної культури Середньої Азії (комплекс медресе Регістан, обсерваторією Улугбека та ін.).

Керувати збором, як і у минулі роки буде Холопцев Олександр Вадимович, інструктор 1-й категорії, майстер спорту з альпінізму, доктор географічних наук, професор (Севастополь, контакти: тел: 0692 65-63-78, E-mail: kholoptsev@mail.ru).

До району сходжень ми плануємо потрапити через Ташкент. Найбільшу частину загальної вартості  альпзаходу для кожної особи, що братиме у ньому участь, складатимуть кошти на придбання авіаквитків Київ-Ташкент-Київ. Зараз докладається максимум сил, щоб зменшити ці витрати, що залежать від кількості бажаючих та інших факторів.

На даний момент (5.03.2012) Про вартість квитка можна буде довідатися з особистого спілкування – таке прохання перевізника. Безкоштовна вага багажу – 30 кг, ручної поклажі – 5 кг.

Інформація про трансфер та умови розташування на базі: http://www.fany.ru/index.php?mod=base_artuch

Велике прохання, всім, хто бажає їхати – негайно виходити на зв’язок з організатором – через сайт, або з керівництвом – через надані контакти!!! Час придбавати квитки ВЖЕ ПІДІЙШОВ. Імовірно, це станеться протягом найближчих двох тижнів.

Фото бази та місцевих гір: http://artuch.gallery.ru/

  • Oles Dzhura

    Для оптимізації процесу отримання загальної інфи пропоную також звертатися за адресою: oles.dzhura@gmail.com або +380672381163 (Олександр). Я у Києві, якщо є бажання спілкуватися наживо. Але не весь час. Питання спортивної частини – до Холопцева.

Close Menu