«Золотий Льодоруб». Перемога!

Шановні друзі! Сьогодні ввечері ми мали честь вітати на вечері закриття сезону Києвської ФАіС наших дівчат з перемогою — здобуттям «Золотого Льодорубу Росії» їхньою інтернаціональною командою!

Звичайно, для всієї горосходжувальної спільноти це здобуття вже не новина. Але як було приємно урочисто відсвяткувати цю подію разом та переглянуи фото та відео матеріали експедиції. Безумовно, їхнє сходження на Велику Башту Транго заклало нову сходинку в світовому альпінізмі, бо це був не просто першопрохід на понадскладну вершину — а автономне сходження суто жіночої команди — подія безпрецедентна! Маришо, Аню, Галю, ще раз вітаємо!!! Ми пишаємося вами і раді бути вашими сучасниками!

 

Взагалі, вечір був дуже цікавим, а атмосфера розташовувала щиро порадіти в приємній компанії за досягнення інших наших земляків. В першу чергу — Киричека Павла, нашого, тепер вже, Снігового Барса! Звичайно, було багато чого цікавого, та пересказувати хіба є сенс!? Такі заходи краще очно відвідувати — на власні очі бачити, самім послухати ;) ну, і поздоровити!

 

Закрыть меню