«Під Каштанами 2011», з думкою про кВас!

Друзі і гості! Всім привіт і всім міцного здоров`я!

В першу чергу — всіх з Днем Києва!!! Як багатьом відомо, вже дев`ятнадцять років тримається добра традиція благодійних пробігів «Під Каштанами»… і саме із здоров`я я почав, бо такі акції спрямовані саме на лікування тих, хто сам не спроможний забезпечити собі належне лікування. А дбати про здоров`я дітей — дбати про наше майбутнє… Не полюбляю високих фраз, але все це факт… 

Цього року нашу команду представила четвірка добровільців, а підтримала — компанія Київстар. Київстар першим запропонував підримку і відгукнутися було приємно — більшість з нас пов`язана з ним не лише, як  абоненти з оператором зв`язку, а як працівники компанії та представники інтегратора з кастомером :)

Цей рік кінець травня випав спекотним, тому всим хотілося більш раннього старту. А головне — прийшовся до душі розхожий жарт про слоган компанії-спонсора: «Київстар — з думкою про кВас!» Ну вже дуже спекотно було… і так кортіло холодного кваску :) Ще повеселили риби-магістри від головного спонсору заходу та спортсменки на високих підборах. Все було добре, крім двох речей. По-перше, повторилася тогорічна тупість, необачність та неповага до оточуючих. Деякі батькі взяли знов дітей не в дитячий забіг, а в загальний. Дуже багато виявилося швидковтомлених «спортсменів», які і самі не бігли і іншим перегороджували всю смугу руху. Ще дістав «тамада» заходу… по-іншому і не назвеш його. Ведучий був яскраво не професійний: з його перлів тисячі сміялися. Візуально, здалося, що народу вцілому було менше, ніж минулого року. Статистику ще не читали. Може пізніше і доробимо цей короткий звіт, додамо фактів. Просто хотілося пошвидше поділитися емоціями :)   

 Будьте радісними та здоровими, успішними та щасливими! І не забувайте про ближніх! Ще раз всіх зі святом!!!

П.С.: Статистику заливати не буду, вважаю, кому цікаво — в ЗМІ повно інформації про переможців в номінаціях. Ми не зовсім спортсмени і зовсім не бігуни :) то нам подобається, так би мовити, сам процес. Лише хотілося б зазначити — кращий результат серед нас показав пан Микола. Ну, тут як говорять, noblesse oblige! Голова обласної федерації та насяльніка, в одному обличчі, має бути першим ;) Незважаючи на спеку та перешкоди з живих парканів.

Не думаю, що хтось зі спонсорів натикнеться на цей опус, але хотілося б, щоб вони в майбутньому пожаліли своїх моделей, що нині були закуті в костюми бляшаних баночок, хутрових риб та кінг-конгів в рокерських рукавичках… тепловий удар чегає з хтивою посмішкою. Хай би краще розробили капелюхи парасольки, які і сонце затуляють і бігати не заважають :))) Як не зглянуться — що ж, все одно побіжемо!!! Та краще, певно з спортсменами наступного разу — не буде під ногами дітей, спортивного взуття з підборами 10 см, та живих парканів!

  

  

 Фото від мене (Sure) та від невідомих мені фотокорів Київстару. Фотошоп — не скажу чий. ORR :)

Закрыть меню